15. 6. 2018

Pochutnali jsme si. Prostřednictvím projektu MLÉKO DO ŠKOL, který pro naši školu zajišťuje firma LAKTEA, o.p.s. obdrželi naši žáci ochutnávkový koš s mléčnými výrobky MAX 25 – Madeta.

Koš obsahoval ochucené jahodové a karamelové mléko, neochucené mléko, sýry (Madeland, Cottage, Niva, Tylžský, aj.), pomazánkové máslo a další mléčné výrobky.

Celkem 27 žáků naší školy zapojených do projektu MLÉKO DO ŠKOL se zúčastnilo ochutnávky dodaných mléčných výrobků, která se uskutečnila v rámci výuky domácích prací a vaření ve školní kuchyňce.

Žáci se svými pedagogy připravili z dodaných surovin velmi chutné občerstvení formou studeného i teplého bufetu. Takže nejen že si všichni pochutnali, ale spojili užitečné s příjemným (viz. fotodokumentace).

mleko-do-skol---1.jpg

mleko-do-skol---2.jpg